Erdem Özkan
Erdem ÖzkanErdemedya Reklam Ajansı Sahibi / Proje Yapımcı
1982 yılında Afyonkarahisar’a doğdu. İlköğretim ve Lise yıllarını yine Afyonkarahisar’da tamamladıktan sonra, 2001 yıllında AKÜ Devlet Konservatuvarı Müzik Bölümü yaylı çalgılar bölümünde öğrenci olarak kazandı. ve 2005 yılında bu okuldan mezun oluktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesinin, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müzik Ana Bilim Dalı’ nda Yüksek Lisans eğitimine başladı. 2009 – 2012 yılları arasında, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Öğretim Elemanı olarak çalıştı. 2012 yılında aynı zamanda Afyon Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı ABİGEM’de (Avrupa Birliği iş Geliştirme Merkezi) Reklam alanında görev aldı. 2013 yılında kendi firması olan ERDEMEDYA’da şirketini kurarak reklam alanında bir çok firmaya hizmet vermektedir. Aynı zamanda birçok ilde Belgesel, Animasyon Reklam Filmleri alanında erdemedya’da hizmet vermektedir.

Seyhan CANYAKAN
Seyhan CANYAKANAkademisyen / Ses Mühendisi
Biyografi
İlk, orta ve lise öğrenimini bergama’da tamamladıktan sonra 1998 yılında niğde üniversitesi eğitim fakültesi müzik öğretmenliği piyano bölümünü kazanasıya kadar müzisyenlik ve aranjörlük yaptı. Bu esnada çeşitli sanatçıların stüdyo ve konser çalışmalarında müzisyen olarak görev aldı. 2002 yılında üniversiteden mezun olarak öğretmenlik mesleğine başladı. 2008 yılında balıkesir kent oyuncularıyla yılmaz erdoğan’ın yazmış olduğu “kadınlık bizde kalsın” adlı tiyatro oyunun müzikleri bestelemiş ve kendi stüdyosunda kayıt altına aldı. Aynı yıl bestelemiş olduğu 4 bestesi (yağmur zamanı, al da gel ey aşk, seni beklerken, sol yanım sızlıyor) avni anıl, selahattin içli, sıtkı sahil, erol sayan gibi türk müziği bestecilerinin de bestelerinin de bulunduğu şair dr. Hüseyin balkancı’nın kitabında yayınlandı.
Devamı için Tıklayınız…
Suat Dandinoğlu
Suat DandinoğluRehber
1986 yılında Kadıköy’de doğdu. İlköğretim ve Lise yıllarını yine İstanbul’da tamamladıktan sonra, 2009 yılında AKÜ Devlet Konservatuvarı Piyano Ana Sanat Dalını kazandı. 2009 – 2010 yılları arasında, Hüseyin Cemal DEMİR ile piyano eğitimine başladı. 2012 – 2014 yılları arasında, Dr. Öğr. Üyesi Natık RZAZADE ile piyano eğitimine devam etti ve 2014 yılında Piyano Ana Sanat Dalı’ ndan mezun oldu. Üniversite eğitimi süresince çeşitli etkinliklerde faal olarak görev aldı. Aynı yıl Afyon Kocatepe Üniversitesinin, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müzik Ana Bilim Dalı’ nda Yüksek Lisans eğitimine başladı. 2015 – 2017 yılları arasında, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Öğretim Elemanı olarak çalıştı. Halen daha Müzik Bilimi ile alakalı Ulusal – Uluslararası, Bilimsel ve Sanatsal etkinliklerde aktif olarak görev almaktadır.

Projede Görev Alanlar

Hasan Tahsin Talay
Hasan Tahsin TalayKurgu
Onur Erkan
Onur ErkanFotoğraf
Mustafa Koç
Mustafa KoçKamera
Şule Çavuşoğlu
Şule ÇavuşoğluIşık
Haktan Canyakan
Haktan CanyakanSes Kayıt
Zeynel Turan
Zeynel TuranSeslendirme
Serkan Çolak
Serkan ÇolakMixing
Selma Durmuş
Selma DurmuşSeslendirme

Teşekkür Ederiz…

Hakan Yılmaz
Hakan Yılmaz
Hakan Ergün
Hakan Ergün